Promocje Pizza Warszawa

Szukasz Promocji na Pizzę w Warszawie?

Nic tak nie zachęca do zamówienia pizzy jak promocje. Każdy człowiek, gdy widzi słowo promocja od razu, zabiera się za składanie zamówienia. Jest do normalna sprawa, po co kupować drożej, jeżeli można zaoszczędzić pieniądze. Ceny pizzy w Warszawie są coraz większe, znalezienie więc fajnej promocji jest bardzo istotne z finansowego punktu widzenia. Frazę promocja pizza Warszawa wyszukuje coraz więcej klientów, dlatego ważne jest, aby pizzerie miały w swojej ofercie interesujące promocje.

Atrakcyjne promocje na pizzę w Warszawie oferuje Pizzeria Molto Pizza. Aktualne promocje znajdziesz na stronie moltopizza.pl/promocje.

Najlepsze promocje

  • DRUGA PIZZA 50% TANIEJ – Dotyczy pizzy średniej lub dużej z min. 2 składnikami. Pizza dwuskładnikowa to sos, ser i dwa dowolne składniki. Promocją objęta jest pizza tańsza lub w tej samej cenie. Oferta ważna od poniedziałku do czwartku w dostawie a cały tydzień w lokalu w Warszawie
  • DRUGA PIZZA 70% TANIEJ – Oferta ważna w dostawie od piątku do niedzieli, dotyczy pizzy średniej lub dużej z min. 2 składnikami. Pizza dwuskładnikowa to sos, ser i dwa dowolne składniki. Promocją objęta jest pizza tańsza lub w tej samej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *